top of page
Search

FlyCap iegulda Visual Media Group jaunu digitālo stendu izvietošanai Rīgā

2022. gada februārī FlyCap Mezzanine Fund II veica fonda piekto investīciju. Tika piešķirts mezanīna aizdevums EUR 2 miljonu apmērā uzņēmumam SIA Visual Media Group. Uzņēmums nodrošina ekrānu un lielformāta plakātu reklāmu Rīgas pilsētā. Visual Media Group ir līderis vides reklāmu nozarē.

"FlyCap" finansējums arī papildinās "Visual Media Group" apgrozāmo līdzekļu kapitālu, kas nepieciešams tālākai visu uzņēmuma segmentu izaugsmei.

“FlyCap komanda priecājas par sadarbības uzsākšanu un tic uzņēmuma tālākai izaugsmei. Mēs esam gandarīti atbalstīt vietējā kapitāla uzņēmēju tālākā attīstībā. Piesaistītās investīcijas tiks ieguldītas ekrānu tīkla Rīgā paplašināšanā un apgrozāmajā kapitālā. Mēs palīdzēsim uzņēmumam nākotnē tikt pie lielāka bankas vai citu finanšu resursu finansējuma tālākai attīstībai”, stāsta FlyCap valdes priekšsēdētājs Jānis Skutelis.

Pērn "Visual Media" uzvarēja vairākās izsludinātajās izsolēs par tiesībām izvietot vides reklāmas stendus Rīgā. Jaunie līgumi ļauj veidot digitālo reklāmas stendu tīklu ar vairāk nekā 300 reklāmas objektiem dažādās vietās Rīgā.

“Man nebija iespējas tikt pie pietiekama banku finansējuma. FlyCap man spēja piešķirt aizņēmumu bez nodrošinājuma, turklāt vairāk naudas nekā to spētu finansēt bankas un ar elastīgākiem atmaksas nosacījumiem. FlyCap šobrīd iesaistās uzņēmuma pārvaldes uzlabošanā, uzņēmuma finanšu analīzē un plānošanā, kā arī biznesa attīstībā”, stāsta SIA “Visual Media Group” īpašnieks Reno Grinbergs.

"Visual Media Group" valdes loceklis Reno Grinbergs norāda, ka uzņēmums 2021.gada nogalē dzēsa visas iepriekšējās finanšu saistības un komercķīlas ar iepriekšējiem aizdevējiem.


Tāpat viņš informē, ka ir sākta divu grupas uzņēmumu apvienošana. Tuvāko trīs mēnešu laikā SIA "Visual Media" tiks iekļauta uzņēmumā SIA "Visual Media Group", kuras iepriekšējais nosaukums bija SIA "Visual Agency".


Uzņēmums tuvākajā laikā plāno turpināt attīstīt arī lielo digitālo ekrānu tīklu, tostarp tuvākajā laikā tiks pieslēgti vēl septiņi ekrāni dažādās vietās Rīgā.


Kompānija "Visual Media Group" reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2020.gadā bija 910 000 eiro, bet zaudējumi sasniedza 150 000 eiro. "Visual Media Group" pieder Grinbergam.Comments


bottom of page